Grafika na szkle

Nowoczesne wnętrza wymagają innowacyjnych i niekonwencjonalnych rozwiązań takich jak grafika na szkle. Szkło idealnie komponuje się z metalowymi bądź aluminiowymi materiałami. Będzie również doskonałym dopełnieniem elementów wykonanych z drewna czy płyt MDF.

Obecnie większość projektantów wnętrz używa w swoich projektach szkła, które ma nadawać wyjątkowego charakteru i niepowtarzalności danemu pomieszczeniu. Odpowiednia grafika na szkle  oddaje charakter właścicieli danego domu bądź mieszkania.

W każdy domu grafika na szkle ma wiele zastosowań.

Możemy ją wykorzystać w każdej kuchni. Doskonale komponuje się z płytkami, a wręcz jest ich dopełnieniem. Sztandarowe wzory w terakocie są już niemodne. Natomiast unikalna grafika na szkle przedstawiająca rajską wyspę - jak najbardziej. Grafikę na szklę możemy również wykorzystać do ozdobienia kuchennych szafek.

Również pokoje w naszym domu mogą zostać wzbogacone tą formą aranżacji wnętrz. Gustowny portret nad łóżkiem w sypialni w formie grafiki na szkle będzie doskonałym dopełnieniem wnętrza. Pomyślmy o naszych dzieciach, w których pokoju zamiast standardowych drzwi od szafy, znajdzie się ulubiona postać z bajki. Grafika na szkle umożliwia przeniesienie dowolnego bohatera z bajki na taflę szkła.

 

Pomiar, wycena: Warszawa i okolice - GRATIS

 

Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
tel.602 159 897
biuro@cienkusz.com.pl
Devilart: strony internetowe dla firm.