Szkło dekoracyjne do salonów SPA
Szkło dekoracyjne do salonów SPA
Coraz częściej gabinety odnowy biologicznej, hotele zachęcają nas nie tylko szeroką gamą oferowanych usług, ale i nowoczesnym wnętrzem wykonanym w bardzo wielu przypadkach ze szkła.
Dodano: 27-09-2019    |    przeczytało: 26 osób
Gabloty szklane
Gabloty szklane
Gabloty ekspozycyjne potocznie zwane "gablotami szklanymi" odzwierciedlają aktualne trendy wzornictwa. Charakteryzują się zróżnicowaniem pod względem wielkości przeszklenia, rozmiaru oraz sposobu ustawienia / montażu.
Dodano: 27-09-2019    |    przeczytało: 27 osób
Nowoczesne wnętrza firmowe
Nowoczesne wnętrza firmowe
Spójna identyfikacja wizualna całej firmy to jeden z kluczowych elementów, który determinuje jej sukces na globalnych oraz lokalnych rynkach.
Dodano: 06-08-2019    |    przeczytało: 42 osób
Szklany dom
Szklany dom
Dom to dla większości z nas oaza spokoju, która powinna zapewniać komfort i spokój wszystkim domownikom. Dlatego tak ważny jest przemyślany projekt aranżacji wnętrz. To właśnie od niego zależy finalny wystrój wszystkich pomieszczeń w domu czy mieszkaniu oraz stopień ich funkcjonalności.
Dodano: 06-08-2019    |    przeczytało: 53 osób
Klatka schodowa - zabudowy szklane
Klatka schodowa - zabudowy szklane
Szkło to coraz bardziej popularny materiał, który coraz częściej jest wykorzystywany w naszych domach do upiększenia wnętrz. Zastosowań szkła jest coraz więcej, począwszy od luster na wymiar, drzwi szklanych a kończąc na zabudowach szklanych.
Dodano: 31-07-2019    |    przeczytało: 53 osób
Łazienka - najlepsza tonacja
Łazienka - najlepsza tonacja
W jakiej tonacji zaprojektować łazienkę w swoim domu? Jest to bardzo częste pytanie, które nurtuje nas przed remontem.
Dodano: 15-07-2019    |    przeczytało: 56 osób
Szkło w domu
Szkło w domu
Nie ma piękniejszego materiału budowlanego niż szkło. Tafle szkła są nieodzownym budulcem, bez którego nie powstał by żaden dom czy mieszkanie. Nikt z nas nie wyobraża sobie domu bez okien czy luster? A to dopiero początek zastosowań szkła w architekturze wnętrz.
Dodano: 20-06-2019    |    przeczytało: 70 osób
Zabudowy szklane w praktyce
Zabudowy szklane w praktyce
Co tak naprawdę oznacza termin zabudowy szklane? Wiele się o nim pisze i słyszy, natomiast jest często mylony lub znacznie zawężany. Mianem zabudowy szklane tak naprawdę możemy określić praktycznie każde wykorzystanie szkła w pomieszczeniach, które jest uzupełnieniem innych elementów wykończenia wnętrz. Dlatego lustra na wymiar nie będą należały do kategorii zabudów szklanych.
Dodano: 05-06-2019    |    przeczytało: 87 osób
Zalety przesuwnych drzwi szklanych
Zalety przesuwnych drzwi szklanych
W ostatnim czasie drzwi szklane o profilu przesuwnym zyskują coraz szerszą rzeszę miłośników. Coraz większa liczba zapytań odnośnie przesuwnych drzwi szklanych może być spowodowana wieloma czynnikami.
Dodano: 05-05-2019    |    przeczytało: 92 osób
Zabudowy szklane czy są bezpieczne
Zabudowy szklane czy są bezpieczne
Ścianki szklane i zabudowy szklane są budowane z bezpiecznego szkła, które podczas stłuczenia rozpada się bezpiecznie na kilkaset kawałków o tępych krawędziach. W przypadku szkła laminowanego w razie stłuczenia fragmenty szkła pozostają przyklejone do folii, co minimalizuje ryzyko związane ze skaleczeniem.
Dodano: 05-05-2019    |    przeczytało: 100 osób
Panele szklane szyte na Twoją miarę
Panele szklane szyte na Twoją miarę
Dodano: 17-04-2019    |    przeczytało: 113 osób
Szklarz - zakres usług
Szklarz - zakres usług
Czym zajmuje się szklarz? Czy często mamy styczność ze szklarzem w codziennym życiu?
Dodano: 17-04-2019    |    przeczytało: 74 osób
Wiosna - najwyższy czas na remont
Wiosna - najwyższy czas na remont
Wiosna to najlepszy okres na rozpoczęcie remontu domu czy mieszkania. Wraz z nastaniem dłuższych dni możemy przystąpić do planowanego w zimie remontu.
Dodano: 17-03-2019    |    przeczytało: 86 osób
Zastosowanie ścianek szklanych
Zastosowanie ścianek szklanych
Nowoczesne wnętrza firmowe wymagają najbardziej wyszukanych rozwiązań na rynku. Chęć podkreślenia identyfikacji wizualnej każdej firmy jest naturalnym elementem strategii marketingowej każdej firmy.
Dodano: 17-03-2019    |    przeczytało: 76 osób
Drzwi szklane w pomieszczeniu mieszkalnym
Drzwi szklane w pomieszczeniu mieszkalnym
W zależności od naszych preferencji i rodzaju, możemy drzwi szklane wykorzystać w większości wnętrz. Tego rodzaju drzwi świetnie sprawdzają się w małych pomieszczeniach, gdyż optycznie je powiększają.
Dodano: 24-02-2019    |    przeczytało: 107 osób
Funkcjonalna łazienka
Funkcjonalna łazienka
Zaprojektowanie funkcjonalnej i estetycznej łazienki to odwieczny problem każdego z nas. Na niewielkiej powszechni musimy nie tylko pomieści wszystkie niezbędne sprzęty, ale również zadbać, o to by wszystko doskonale się komponowało.
Dodano: 24-02-2019    |    przeczytało: 108 osób
Łazienka w szkle
Łazienka w szkle
Istnieje bardzo wiele sposobów na wykończenie łazienki. Czasy w których wszyscy wybieraliśmy płytki i wyklejaliśmy nimi podłogi i ściany odeszły w zapomnienie.
Dodano: 19-01-2019    |    przeczytało: 233 osób
Schody ze szkła czy warto?
Schody ze szkła czy warto?
Nowoczesne wnętrze powinno być lekkie i minimalistyczne. Ciemne i przytłaczające klatki schodowe już nie tylko są nie modne, ale dawno odeszły w zapomnienie.
Dodano: 12-01-2019    |    przeczytało: 283 osób
Kabina prysznicowa czy wanna?
Kabina prysznicowa czy wanna?
Remontując mieszkanie czy budując dom dość często stajemy przed pytaniem co wybrać: wannę czy kabinę prysznicową? Co jest dla nas bardziej funkcjonalne?
Dodano: 07-12-2018    |    przeczytało: 233 osób
Zdjęcie z wakacji na panelach szklanych
Zdjęcie z wakacji na panelach szklanych
Nieoczekiwanym rozwiązaniem są panele szklane. Mogą one mieć różne, ciekawe rozwiązania: od pamiątkowej fotografii z wakacji, ulubione zdjęcie np. potrawy czy wokalisty.
Dodano: 07-12-2018    |    przeczytało: 205 osób
Szklane aranżacje
Szklane aranżacje
Szkło należy do najbardziej ciekawych elementów, który w historii budownictwa przeżywał niejednokrotnie swój renesans.
Dodano: 27-11-2018    |    przeczytało: 327 osób
Drzwi szklane w firmie
Drzwi szklane w firmie
Obecnie projektanci wnętrz prześcigają się w pomysłach jak zaaranżować pomieszczenia firmowe, w taki sposób aby wyróżniały się na tle innych firm. Takie podejście projektowe związane jest z nieustannie zmieniającym się otoczeniem gospodarczym.
Dodano: 27-11-2018    |    przeczytało: 258 osób
Magiczny świat szkła w domowej łazience
Magiczny świat szkła w domowej łazience
Szkło to nieodzowny element każdej łazienki. Można go spotkać w postaci luster, drzwi szklanych czy kabin prysznicowych. Przyzwyczailiśmy się do jego obecności w naszej łazience. Lecz czy wykorzystujemy jego potencjał w 100%?
Dodano: 25-10-2018    |    przeczytało: 369 osób
Panele szklane - czy warto?
Panele szklane - czy warto?
Jeśli pragniesz aby wystrój twojej kuchni nie był kolejnym szablonem, warto rozważyć panele szklane. Szkło w kuchni to rozwiązanie funkcjonalne i bardzo efektowne!
Dodano: 25-10-2018    |    przeczytało: 354 osób
Jakość luster na wymiar
Jakość luster na wymiar
Jeśli mają Państwo wątpliwości czy lustro wykonane na wymiar będzie charakteryzowało się odpowiednią jakością - możemy Państwa w 100% uspokoić. Lustra na wymiar przeważnie charakteryzują się znacznie wyższą jakością wykonania.
Dodano: 29-09-2018    |    przeczytało: 256 osób
Drzwi szklane dlaczego warto wybrać
Drzwi szklane dlaczego warto wybrać
Zacznijmy od wyglądu - szklane drzwi wyglądają atrakcyjnie, przykuwają uwagę i nadają niepowtarzalnego charakteru każdemu pomieszczeniu. Spróbujmy się jednak zastanowić, jakie posiadają zalety drzwi szklane
Dodano: 28-09-2018    |    przeczytało: 237 osób
Szkło w salonie
Szkło w salonie
Jeśli chcemy posiadać unikalny salon to warto wybrać niestandardowe rozwiązania. Idealnie sprawdzą się w tym miejscu lustra na wymiar czy panele szklane. Dzięki tym dwóm elementom szklanym jesteśmy w stanie zbudować bardzo ciekawą kompozycję graficzną.
Dodano: 30-08-2018    |    przeczytało: 238 osób
Szkło w kuchni
Szkło w kuchni
Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu czy domu. Niezależnie czy jest mała czy duża. To właśnie w niej spędzamy statystycznie najwięcej czasu.
Dodano: 30-08-2018    |    przeczytało: 315 osób
Sala taneczna w Warszawie
Sala taneczna w Warszawie
Przestronne lustra to nieodzowny element każdej sali tanecznej. Również w przypadku prezentowanej sali taneczne w Warszawie, nie mogą się bez nich obejść.
Dodano: 14-07-2018    |    przeczytało: 328 osób
Nowoczesne lokal firmowy
Nowoczesne lokal firmowy
Zastosowanie szkła w firmie nie powinna już dziwić. Natomiast w wielu przypadkach sprowadza się wyłącznie do zastosowana luster lub elementów ozdobnych, które są wykonane ze szkła.
Dodano: 14-07-2018    |    przeczytało: 312 osób
Szkło - krótka historia zastosowania w budownictwie
Szkło - krótka historia zastosowania w budownictwie
Szkło należy do najbardziej ciekawych elementów, który w historii budownictwa przeżywał niejednokrotnie swój renesans. Pierwsze fabryki szkła, o których wspominają historyczne podania, mieściły się w starożytnym Egipcie. Ich powstanie jest datowane na XIII wiek p.n.e.
Dodano: 30-06-2018    |    przeczytało: 320 osób
Szkło w firmie
Szkło w firmie
Lokal firmowy, nawet ten najmniejszy, to wizytówka każdego przedsiębiorcy. Jest to miejsce, w którym przyjmujemy naszych kontrahentów. Dlatego nie ma w tym nic dziwnego, iż pragniemy go zaprojektować z szczególną starannością o każdy detal.
Dodano: 25-06-2018    |    przeczytało: 322 osób
Drzwi szklane w ogrodzie
Drzwi szklane w ogrodzie
Szkło to materiał ponadczasowy i o uniwersalnym zastosowaniu. Można go łączyć ze stalą, drewnem i innymi materiałami popularnymi w budownictwie.
Dodano: 21-05-2018    |    przeczytało: 371 osób
Nowoczesna kabina prysznicowa
Nowoczesna kabina prysznicowa
Wiele projektów domów jednorodzinnych jest opartych o dwie kondygnację: parter i poddasze użytkowe. Rzadko spotykane są koncepcje domów jednorodzinnych, które posiadają piętro ze ścianami w pełnej wysokości.
Dodano: 21-05-2018    |    przeczytało: 342 osób
Panele szklane - doskonałe uzupełnienie każdej kuchni
Panele szklane - doskonałe uzupełnienie każdej kuchni
Panele szklane nie schodzą z czołowych miejsc listy najlepszych pomysłów na aranżację wnętrza domu. Osoby z branży się temu nie dziwią, gdyż znają zalety paneli szklanych.
Dodano: 22-03-2018    |    przeczytało: 526 osób
Szkło w domu
Szkło w domu
Drzwi szklane, kabiny prysznicowe, lustra na wymiar, balustrady o tylko nieliczne zastosowania szkła w domu lub mieszkaniu.
Dodano: 22-03-2018    |    przeczytało: 477 osób
Lustro szklane - krótka historia
Lustro szklane - krótka historia
Dzieje lustra liczą tysiące lat, zobacz jak wyglądały początki ich wytwarzania.
Dodano: 08-02-2018    |    przeczytało: 657 osób
Jak wybrać odpowiednie drzwi do naszego domu?
Jak wybrać odpowiednie drzwi do naszego domu?
Nie wiesz jak dobrać drzwi do Twojego mieszkania, na co zwrócić uwagę? Nasz artykuł na pewno pomoże Ci z wyborem
Dodano: 08-02-2018    |    przeczytało: 583 osób
Salon kosmetyczny - Warszawa, Bemowo
Salon kosmetyczny - Warszawa, Bemowo
Salon kosmetyczny - Warszawa, Bemowo to przykład naszych możliwości. Zobacz jakie rzeczy może wykonać dla Ciebie szklarz.
Dodano: 28-01-2018    |    przeczytało: 536 osób
Piastów - panele szklane w kuchni
Piastów - panele szklane w kuchni
Przykład wykorzystania paneli szklanych w kuchni. Panele szklane z nadrukiem ożywią każde pomieszczenie. Idealnie sprawdzają się w kuchniach.
Dodano: 28-01-2018    |    przeczytało: 919 osób

Wybrane usługi

"Zakład Szklarski" S.C. Jerzy Cienkusz Beata Cienkusz
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart