Daszki szklane

Zadaszenia szklane to kolejny przykład szerokiego zastosowania materiału szklanego w budownictwie i architekturze wnętrz. Zapewniają codzienną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak deszcz czy śnieg, sprawiają że dom/budynek wygląda nowocześnie i elegancko, a ich wzmocniona konstrukcja gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo i wieloletnie użytkowanie.

Daszki szklane to nie tylko - niewielkie zadaszenia, które chronią przed deszczem. Szkło może zostać wykorzystane do zaprojektowania a następnie zbudowania efektownych ogrodów zimowych czy częściowo zaszklonych tarasów. Obecnie dostępna technologia pozwala na wykonanie ciekawych kompozycji graficznych. Umożliwia to grafika na szkle, która może zawierać różnego rodzaju fotografie. Na tarasie, który posiada ścianki szklane chroniące od wiatru, mogą zostać wkomponowane motywy kwiatowe.

Proponujemy Państwu wykonanie zadaszeń szklanych różnorodnego przeznaczenia - zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W zakresie naszych usług także pomiar oraz montaż zadaszenia. Przed wykonaniem projektu zapraszamy również do konsultacji technicznej podczas której dokonamy wyboru rodzaju szkła oraz mocowań.

Pomiar, wycena: Warszawa i okolice - GRATIS

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart