Drzwi szklane w firmie

Obecnie projektanci wnętrz prześcigają się w pomysłach jak zaaranżować pomieszczenia firmowe, w taki sposób aby wyróżniały się na tle innych firm. Takie podejście projektowe związane jest z nieustannie zmieniającym się otoczeniem gospodarczym. Globalne rynki, konkurencja o klienta oraz o pracowników, wymusiła znaczącą zmianę w postrzeganiu pomieszczeń firmowych.

Obecnie lokale firmowe są to wyszukane koncepcje architektoniczne, w których wszystkie elementy dekoracji wnętrz muszą ze sobą współgrać.

Chęć wyróżnienia się na tle innych firm oraz pragnienie podkreślenia identyfikacji wizualnej danej firmy prowadzi do nieustannego szukania nowych rozwiązań w projektach wnętrz. Tradycyjne materiały budowlane ustępują miejsca bardziej wyszukanym odpowiednikom. Tak jest również w przypadku drzwi w pomieszczeniach firmowych. Coraz częściej możemy spotkać drzwi szklane w lokalach firmowych. Zastosowanie drzwi szklany otwiera szereg możliwości projektowych, które są niedostępne w przypadku tradycyjnych drzwi wykonanych z płyty MDF i forniru.

 

drzwi szklane w firmiePo pierwsze drzwi szklane idealnie komponują się z innym, nowoczesnym rozwiązaniem jakim są ścianki szklane. Meblowe ścianki szklane w zdecydowanym stopniu wypierają tradycyjne ścianki działowe. Powodem tego stanu rzeczy są niezaprzeczalne walory estetyczne, które zapewniają ścianki szklane. Wykorzystywane szkło może posiadać różnego rodzaju odcienie i nadruki. Dzięki temu uzyskujemy spójną kompozycję z identyfikacją wizualną firmy. I właśnie w tym miejscu drzwi szklane doskonale nadają się jako uzupełnienie tej kompozycji.

 

drzwi szklane połączone wraz z ściankami szklanymi


Obecne drzwi szklane posiadają minimalistyczne elementy montażowe, które nie zaburzają całej koncepcji projektowej.

 

zbliżenie na drzwi szklane


Drzwi szklane mogą być również wykorzystywane jako drzwi zewnętrzne. Przykład takiego wykorzystania szkła prezentuje poniższe zdjęcie.

 

zewnętrzne drzwi szklane


Szklane rozwiązania doskonale sprawdzają się w firmowych łazienkach. Mleczne szkło idealnie nadaje się do tego rodzaju drzwi szklanych. Dodatkową zaletą zastosowania drzwi szklanych w łazience są niewątpliwe walory higieniczne. Szkło jest znacznie łatwiejsze do utrzymania w czystości.

 

drzwi szklane w łazience firmowej

Dodano: 27-11-2018
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart