Jak optycznie powiększyć pokój?

Optyczne powiększenie pokoju/mieszkania wcale nie musi być trudne. Wystarczy zastosować jedną ze sprawdzonych metod. Najszybszym rozwiązaniem jest dodanie elementów szklanych - np. luster na wymiar, które służą do dekoracji pomieszczeń już od wielu lat. Bogato zdobione, nowoczesne, kolorowe lustra na wymiar w każdym pomieszczeniu będą idealnie pasowały.

 

lustra na wymiar


Zacznijmy jednak od początku czyli od przedpokoju, w którym lustro jest po postu konieczne. Niestety u większości z nas przedpokoje są wąskimi i małymi pomieszczeniami, a dzięki lustrom na wymiar możemy zyskać dodatkowe centymetry. Lustro na wymiar w przedpokoju możemy zamontować na drzwiach szafy lub powiesić je na ścianie.

Co zyskujemy dzięki lustru w przedpokoju?


Po pierwsze dzięki wiszącemu lustru w przedpokoju możemy skontrolować nasz wygląda przed wyjściem lub po powrocie, ale co najważniejsze lustra doskonale rozświetlają pomieszczenie oraz je powiększają optycznie.
 
Drugim bardzo istotnym pomieszczeniem z lustrem jest łazienka. Standardowo montujemy lustro nad umywalką aby pomogło nam w codziennej toalecie. Jeśli robimy często makijaż warto pomyśleć o drugim lustrze powiększającym. Jednak w większości mieszkań łazienki są bardzo małe.

 

lustra na wymiar w łazience


Prostym rozwiązaniem powiększającym jest zamontowanie lustra na froncie szafek. Doskonałym rozwiązaniem aby nasza łazienka wydawała się większa i jaśniejsza jest zamontowanie ściennego lustra na wymiar od samej podłogi do sufitu.
 
Kolejnym pokojem gdzie możemy zamontować lustro jest salon. Jeżeli jest on słabo oświetlony to powieszenie lustra na pewno go rozjaśni. Bardzo dobrym pomysłem jest zamontowanie lustra na suficie, dzięki czemu nasze pomieszczenie będzie wydawało się znacznie wyższe niż jest w rzeczywistości. Lustro będzie doskonale sprawdzało się również jako element dekoracyjny wisząc na ścianie.

W małej kuchni - wąskiej i długiej doskonale sprawdzą się lustra na wymiar, które zostaną powieszone na całej długości kuchni nad zlewem i kuchenką. Powiększą one optycznie pomieszczenie, a co najważniejsze będą bardzo dobrze się prezentować w nowoczesnym wnętrzu.

Dodano: 30-10-2019
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart