Jakie meble wybrać do sklepu?

Chcesz otworzyć sklep? Nie wiesz jak go wyposażyć?

Nie martw się w tym artykule powiemy Ci na co zwrócić szczególną uwagę. Większość z nas uważa, że meble sklepowe nie są elementem dość istotnym. Prawda jednak jest zupełnie inna, gdyż ich dobre rozstawienie sprawia, że klienci chętniej sięgają po towary i wkładają je do swoich koszyków.

To co najważniejsze to spójna stylistyka mebli dopasowana do naszego profilu działalności. Nie powinniśmy zacząć od oszczędzania na meblach, bo nie tylko będzie wyglądało to nieestetycznie, ale również będzie to niefunkcjonalne rozwiązanie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie gablot, regałów na wymiar dopasowanych idealnie do naszej powierzchni sklepowej.

Gabloty, w których możemy eksponować produkty za szkłem, mogą być również podświetlone, aby towar był lepiej widoczny. Takie regały ze szkła doskonale sprawdzając się w większości branż. Gabloty mogą mieć również szkło dobrane kolorystycznie do produktów. Znajdują się w nich zwykle artykuły droższe, które łatwo ulegają uszkodzeniom, dlatego większość gablot zamykana jest na klucz.  

Regały, które służą do łatwego dostępu do towaru, sprawdzeniu jakości czy daty przydatności produktu muszą być ustawione z zachowaniem kilku zasad.

Regały powinny mieć dość duże odstępy, aby klient swobodnie mógł mijać innych klientów i miał wygodny dostęp do artykułów. Często regały w sklepach spożywczych umieszczone są w lodówkach i tutaj  szklane drzwi najlepiej sprawdzają się w formie przesuwnej, gdyż zajmują najmniej miejsca.

W sklepach odzieżowych, spożywczych czy aptekach możemy spotkać kosze na produkty. Znajdują się w nich głównie artykuły na promocji, które stoją w łatwo dostępnych miejscach. Tego rodzaju kosze mogą również zostać wykonane ze szkła.

Nasza firma w swoim portfolio posiada szeroki wybór regałów czy gablot wykonanych do sklepów, według obowiązujących zasad. Pamiętajmy, że w naszym sklepie liczy się przede wszystkim funkcjonalność, aby klient często sięgał po wybrany towar.

Przygotowane przez nasza firmę meble do sklepów mają spójną kolorystykę i kształt.

Zapraszamy.

Dodano: 16-11-2020
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart