biuro@cienkusz.com.pl
+48 602 159 897

Jakość luster na wymiar

Każdy z nas przed przystąpieniem do remontu rozważa rozmaite rozwiązania i koncepcje wystroju wnętrz. Wszystko się zaczyna od wertowania aranżacji wnętrz w Internecie. W tym czasie pojawiają się w naszej głowie najrozmaitsze koncepcje, które rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.

Następnym krokiem jest wizyta w różnego rodzaju salonach i marketach budowlanych. Tam podczas rozmów ze sprzedawcami dowiadujemy się nierzadko sprzecznych ze sobą informacji.

Jeśli zapytamy ich o lustra na wymiar czy kabiny prysznicowe, które są tworzone pod kontente zamówienie możemy usłyszeć wiele niepochlebnych opinii na temat tych rozwiązań. Większość z nich związane jest z chęcią zysku i sprzedania posiadanego w sklepie asortymentu. Natomiast w tym wpisie postaramy się rozwiać Państwa obawy na temat stosowania luster na wymiar w aranżacjach wnętrz.

Najczęstsze wątpliwości, z którymi mogą się Państwo spotkać w przypadku wyboru luster na wymiar to:

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy lustro wykonane na wymiar będzie charakteryzowało się odpowiednią jakością - możemy Państwa w 100% uspokoić. Lustra na wymiar przeważnie charakteryzują się znacznie wyższą jakością wykonania. Jest to związane z użytymi materiałami do jego produkcji i sposobem wykonania. Nie jest to masowa produkcja wykonywana w Chinach. Natomiast duża część luster dostępnych w marketach budowlanych pochodzi właśnie z importu. Dlatego lustra na wymiar, które są wykonywane w Polsce, prezentują się znacznie lepiej i będą dłużej służyły ich właścicielom.

Jeśli mówimy o koszcie wykonania lustra na wymiar i porównywalnej jakości lustrze, które nie zostało sprowadzone z Chin - może się okazać iż różnica cenowa jest znikoma lub w ogóle nie występuje.

Czas wykonania lustra na wymiar jest z pewnością dłuższy niż wycieczka do marketu budowlanego i kupno dostępnego produktu od ręki. Natomiast jeśli zamierzamy dokonać zakupu lustra w salonie meblowym to czas realizacji zamówienia wynosi około 8 tygodni. W tym przypadku lustro na wymiar zostanie wykonane znacznie szybciej.

Również montaż lustra nie powinien być kłopotem. Jeśli wybierzemy dobrego szklarza i zamówimy u niego lustro na wymiar, usługa będzie obejmowała również transport i profesjonalny montaż lustra.

Poniżej kilka przykładów luster na wymiar, które zostały wykonane przez naszą firmę:

 

lustra na wymiar Warszawa

 

przykład wykonania lustra na wymiar

 

montaż lustra

 

Warszawa - jak prezentuje się lustro na wymiart

Dodano: 29-09-2018
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

kabiny prysznicowe Warszawa
lustra na zamówienie Warszawa
panele szklane do kuchnii Warszawa
grafika na szkle Warszawa
"Zakład Szklarski" S.C. Jerzy Cienkusz Beata Cienkusz
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie: Devilart