Jakość luster na wymiar

Każdy z nas przed przystąpieniem do remontu rozważa rozmaite rozwiązania i koncepcje wystroju wnętrz. Wszystko się zaczyna od wertowania aranżacji wnętrz w Internecie. W tym czasie pojawiają się w naszej głowie najrozmaitsze koncepcje, które rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.

Następnym krokiem jest wizyta w różnego rodzaju salonach i marketach budowlanych. Tam podczas rozmów ze sprzedawcami dowiadujemy się nierzadko sprzecznych ze sobą informacji.

Jeśli zapytamy ich o lustra na wymiar czy kabiny prysznicowe, które są tworzone pod kontente zamówienie możemy usłyszeć wiele niepochlebnych opinii na temat tych rozwiązań. Większość z nich związane jest z chęcią zysku i sprzedania posiadanego w sklepie asortymentu. Natomiast w tym wpisie postaramy się rozwiać Państwa obawy na temat stosowania luster na wymiar w aranżacjach wnętrz.

Najczęstsze wątpliwości, z którymi mogą się Państwo spotkać w przypadku wyboru luster na wymiar to:

  • jakość wykonania lustra,
  • koszt wykonania lustra na wymiar,
  • potrzebnego czasu na wykonanie,
  • sposobu montażu i jego jakości.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy lustro wykonane na wymiar będzie charakteryzowało się odpowiednią jakością - możemy Państwa w 100% uspokoić. Lustra na wymiar przeważnie charakteryzują się znacznie wyższą jakością wykonania. Jest to związane z użytymi materiałami do jego produkcji i sposobem wykonania. Nie jest to masowa produkcja wykonywana w Chinach. Natomiast duża część luster dostępnych w marketach budowlanych pochodzi właśnie z importu. Dlatego lustra na wymiar, które są wykonywane w Polsce, prezentują się znacznie lepiej i będą dłużej służyły ich właścicielom.

Jeśli mówimy o koszcie wykonania lustra na wymiar i porównywalnej jakości lustrze, które nie zostało sprowadzone z Chin - może się okazać iż różnica cenowa jest znikoma lub w ogóle nie występuje.

Czas wykonania lustra na wymiar jest z pewnością dłuższy niż wycieczka do marketu budowlanego i kupno dostępnego produktu od ręki. Natomiast jeśli zamierzamy dokonać zakupu lustra w salonie meblowym to czas realizacji zamówienia wynosi około 8 tygodni. W tym przypadku lustro na wymiar zostanie wykonane znacznie szybciej.

Również montaż lustra nie powinien być kłopotem. Jeśli wybierzemy dobrego szklarza i zamówimy u niego lustro na wymiar, usługa będzie obejmowała również transport i profesjonalny montaż lustra.

Poniżej kilka przykładów luster na wymiar, które zostały wykonane przez naszą firmę:

 

lustra na wymiar Warszawa

 

przykład wykonania lustra na wymiar

 

montaż lustra

 

Warszawa - jak prezentuje się lustro na wymiart

Dodano: 29-09-2018
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart