Nowoczesne wnętrza firmowe

Ostatnie lata wymusiły znaczącą zmianę podejścia w filozofii projektowania pomieszczeń firmowych. Jeszcze kilkanaście lat temu przykładano (w większości przypadków) marginalną uwagę do wizualnej aranżacji tych wnętrz. Pomieszczenia firmowe były szablonowe i w większości przypadków nie wyróżniały się. Wyjątkiem były wnętrza dużych, międzynarodowych korporacji, które stawiały na spójną kompozycję mającą na celu podkreślić profil działalności firmy.

 

zabudowy szklane Warszawa


Dlaczego duże korporacje dbały od samego początku o spójną identyfikację wizualną?

Spójna identyfikacja wizualna całej firmy to jeden z kluczowych elementów, który determinuje jej sukces na globalnych oraz lokalnych rynkach. Przeniesienie brandingu do pomieszczeń biurowych ma przynajmniej dwa kluczowe zadania i cele. Pierwszy cel to zbudowanie silnej świadomości marki u pracowników firmy. Wykorzystanie efektu synergii to jeden z ważniejszych aspektów motywacyjnych, który znacząco poprawia wydajność pracy w firmie. Zespół pracowników, którzy utożsamiają się silnie ze sprzedawanymi produktami czy usługami podnosi znacząco dochodowość danego przedsiębiorstwa. Drugi aspekt to zrobienie dobrego wrażenia na potencjalnych kontrahentach. Taka przewaga jest znacząca podczas negocjowania umów z innymi podmiotami gospodarczymi.

 

wykorzystanie zabudów szklanych


Co się zmieniło, iż obecnie każda firma dąży do wyszukanych pomieszczeń?

Zmiany na lokalnych rynkach wymusiły na mniejszych firmach odejście od filozofii nijakich biur. Bardzo duża konkurencja w każdej branży sprawiła, iż w większości firm pojawił się niedobór potencjalnych klientów. Ten fakt był swoistego rodzaju pokłosiem, które rozpoczęło walkę o klientów. Konkurowanie samą ceną to obecnie za mało. Klienci są przyzwyczajeni do niskich cen, które mogą porównać nie wychodząc z domu. Dlatego należy ich przyciągnąć czymś innym. Tym czymś są wnętrza firmy, które świadczą o jej jakości.

W celu zaprojektowania ciekawych wnętrz warto sięgnąć po szklane elementy, które nadadzą im ciekawego i nieszablonowego charakteru. Warto wykorzystać zabudowy szklane, które można uzupełnić drzwiami szklanymi.

 

drzwi szklane Warszawa

Dodano: 06-08-2019
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart