Panel i drzwi szklane - pomysł na nowoczesną aranżację mieszkań

Dom to oaza spokoju. Dlatego każdy z nas przykłada niezwykle pieczołowite starania aby zaprojektować pomieszczenia domowe z dbałością o każdy najmniejszy detal. Nie ma w tym nic dziwnego, w naszym mieszkaniach czy domach spędzamy większość naszego czasu. To właśnie w domu spożywamy z rodziną różnego rodzaju posiłki oraz spędzamy uroczystości rodzinne. Dom to również miejsce odpoczynku po pracy, przestrzeń do rozmów a także nauki dla naszych dzieci.

Dom to miejsce, w którym powinniśmy się czuć najbezpieczniej i najbardziej komfortowo na całym świecie. Dlatego warto zadbać o jego wyjątkowy charakter i bardzo dobrą ergonomię pomieszczeń.

 

lustra na wymiar


Pierwsze pytanie to wybór koncepcji projektowej pomiędzy nowoczesnymi a bardziej tradycjonalnymi wnętrzami. Niezależnie od wyboru finalnego kształtu pomieszczeń w naszym domu warto sięgnąć po usługi szklarza, który może przygotować ciekawe rozwiązania małej architektury. Stawiając na szklane rozwiązania mamy szeroką gamę możliwości wykorzystania tego szlachetnego i bardzo ciekawego materiału w naszych pomieszczeniach. Szkło może zostać wykorzystane jako lustra na wymiar w łazienkach, salonach czy przedpokojach. Kuchnie mogą zostać wyposażone w panele szklane, które nadadzą im niepowtarzalnego wyglądu i z powodzeniem zastąpią tradycyjne płytki z terakoty. Dopełnieniem szerokiej palety wyrobów szklanych do naszych domów mogą być drzwi szklane, które z powodzeniem zastępują ich tradycyjne odpowiedniki.

Czemu warto wybrać lustra na wymiar?

Wiele osób zastanawia się dlaczego warto wybrać lustra na wymiar jeśli w składach budowlanych czy marketach są dostępne znacznie tańsze lustra. Po pierwsze w większości przypadków, gotowe lustra pochodzą z Chin, a ich jakość jest znacznie niższa niż jeszcze kilka lat temu. Niska cena determinuje użycie materiałów niskiej jakości, które umożliwiają ograniczenie kosztów produktów. Gotowe lustra znacznie szybciej tracą swoje walory estetyczne niż wysokiej jakości lustra na wymiar, które są wykonane z dobrej jakości materiałów. Kolejny powód to możliwość zamówienia lustra, które będzie w 100% dopasowane do Twoich potrzeb. Lustra na wymiar mogą posiadać dowolny format, spersonalizowaną obudowę oraz indywidualnie zaprojektowany kształt.

W czym są lepsze panele szklane?

Coraz częściej możemy spotkać panele szklane w polskich kuchniach. Jest to znak, że te rozwiązania szklane są coraz chętniej wybierane przez naszych rodaków. Z powodzeniem zastępują tak popularny gres w naszych kuchniach. Dzieję się tak, gdyż panele szklane mają możliwość nadruku zdjęć bądź innych grafik i można je zastosować bezpośrednio nad źródłami ciepła.

 

panele szklane


Niesamowite walory estetyczne drzwi szklanych!

Dopełnieniem naszego nowoczesnego wnętrza z pewnością będą drzwi szklane, które można w dowolny sposób spersonalizować. Szkło zastosowane w drzwiach szklanych może posiadać różne stopnie przepuszczalności światła, a ponadto zostać ozdobione spersonalizowaną grafiką.

Dodano: 26-02-2022
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart