Panele szklane

Nowoczesne pomieszczenia firmowe to obecnie nieograniczone pole do popisu dla architektów wnętrz. Mnogość dostępnych materiałów budowlanych, technologii i kolorów sprawia, iż obecne pomieszczenia firmowe to prawdziwe dzieła sztuki.

 

Nic więc dziwnego, że architekci wnętrz projektują coraz bardziej przemyślane i budzące podziw koncepcje architektoniczne. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka.

 

Pierwszy z nich to wymagania Klientów, którzy doskonale zdają sobie sprawę, iż wygląd pomieszczeń firmowych jest kluczowym elementem identyfikacji wizualnej firmy. Jest on ważny dla zachowania spójnej koncepcji graficznej z innym oznakowaniem, wykorzystywanym przez dane przedsiębiorstwo do identyfikowania swojej marki na globalnych rynkach. Ponadto budzący podziw wygląd pomieszczeń firmowych to kluczowa przewaga, która umożliwia łatwiejsze pozyskanie nowych kontrahentów.

 

panele szklane Warszawa

 

Drugi powód to komfort pracy osób zatrudnionych w firmie. Wysoka ergonomia pomieszczeń firmowych przekłada się wprost proporcjonalnie na wyniki finansowe firmy. Pracownicy spędzają przynajmniej 8 godzin dziennie w pomieszczeniach firmowych. Dlatego kluczowe jest zadbanie o ich dobre samopoczucie i komfort pracy.

 

Architekci wnętrz znając powyższe przesłanki do tworzenia jeszcze ciekawszych i bardziej ergonomicznych wnętrz stosują połączenie wielu materiałów budowlanych, które idealnie się uzupełniają. Jednym z nich jest szkło, a dokładnie panele szklane idealnie komponujące się z innymi materiałami wykorzystywanymi do aranżacji pomieszczeń.

 

Zastosowanie szkła w pomieszczeniach firmowych niesie wiele korzyści i znacznie poprawia walory estetyczne aranżowanych pomieszczeń. Doskonale sprawdzają się do tego panele szklane, które można wykorzystać do wyeksponowania walorów estetycznych.

 

Panele szklane posiadają szeroką gamę zastosowań w pomieszczeniach firmowych, począwszy od najbardziej oczywistych takich jak zastąpienie tradycyjnej terakoty szklanym odpowiednikiem. Tego rodzaju panele szklane możemy zaobserwować w aneksach socjalnych dla pracowników. Natomiast nie jest to jedyne miejsce, w których panele szklane idealnie komponują się z innymi elementami wystroju wnętrz. Dość ciekawym i coraz częściej stosowanym rozwiązaniem jest ich zastosowanie w holach i recepcjach, gdzie idealnie podkreślają charakter innych dekoracji wnętrz.

Dodano: 11-01-2022
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart