Panele szklane szyte na Twoją miarę

Wiosna to czas zmożonych myśli na temat remontów i zmiany wystroju w naszych domach. Wertujemy niezliczone aranżacje wnętrz, porównujemy różne koncepcje projektowe. Zastanawiamy się jak stworzyć ciekawe i nieszablonowe aranżacje, które proponują projektanci wnętrz. Z drugiej strony boimy się ogromnych nakładów finansowych.

Niepotrzebnie!

Ciekawe aranżacje wnętrz nie muszą oznaczać niebotycznych nakładów finansowych. Wystarczy dobrze zaplanować przyszły wystrój danego pomieszczenia w domu.

 

panele szklane


Odświeżenie i całkowita metamorfoza nie musi być bardzo skomplikowana i kosztowna. Wystarczy  odpowiedni dobór farb, gustownych dodatków i elementów szklanych. Doskonale sprawdzą się panele szklane, które można wykorzystać na wiele sposobów aby znacznie wzbogacić dane wnętrze.

Panele szklane jako centralny element dekoracyjny salonu!


Wystarczy zastosować dwa kolory farb. Dzięki temu prostemu zabiegowi jedna ze ścian będzie punktem centralnym salonu, który zaburzy jednolitą bryłę pomieszczenia. Na tej ścianie warto właśnie zastosować odpowiednie elementy dekoracyjne. Do niedawna była to ciekawa tapeta czy kamień dekoracyjny. Obydwa rozwiązania z pewnością nadawały pewnych walorów estetycznych.

Natomiast czy finalny efekt był zadowalający?

Zastosowanie tapety bądź fototapety to pomysł z poprzedniej epoki projektowej. Takie rozwiązanie obecnie uznawane jest za mało efektowne, a z pewnością niemodne. Drugi sposób wzbogacenia ściany to kamień dekoracyjny. Jest to rozwiązanie znacznie lepsze i często stosowane. Minusem takiego rozwiązania to mała oryginalność i brak możliwości personalizacji wnętrza. Dlatego idealnym rozwiązaniem wydają się panele szklane, które są szyte na miarę. Decydują się na szklane akcenty mamy praktycznie nieograniczone możliwości wyboru. Panele szklane mogą być wykonane ze szkła w różnych barwach, począwszy od bezbarwnych tafli po kolorowe szkło. Dodatkowo panele szklane mogą być ozdobione dowolnym nadrukiem. Dzięki temu cała ściana może przybrać kształt ciekawego pejzażu, który prezentuje scenerię tropikalnej dżungli. W celu uwypuklenia efektu wizualnego można użyć półki szklane, na których zostaną ustawione różnorodne rośliny. Dzięki temu prostemu zabiegowi uzyskamy ciekawy efekt 3D.

 

nowoczesne panele szklane

Dodano: 17-04-2019
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart