Sala taneczna w Warszawie

Przestronne lustra to nieodzowny element każdej sali tanecznej. Również w przypadku prezentowanej sali taneczne w Warszawie, nie mogą się bez nich obejść. Nasza firma miała przyjemność zrealizować ten projekt, którego efekty prezentują poniższe zdjęcia.
 

lustra na wymiar Warszawa

 

Warszawa - sala taneczna, montaż lustra

 

jak wyglądają lustra na wymiar

 

Nasza firma działa w systemie od projektu do efektu. Każde nasze zlecenie rozpoczyna się od rozmowy z klientem, wysłuchaniu jego wymagań. Następnie nasi pracownicy dokonują odpowiednich pomiarów. Następnym krokiem jest przygotowanie odpowiedniego projektu, który jest prezentowanych klientowi. Po jego akceptacji lub naniesieniu koniecznych zmian zasugerowanych przez inwestora, następuje przygotowanie odpowiednich elementów szklanych. Lustra na wymiar są wykonywane ze szkła najwyższej jakości, które jest docinane na odpowiedni wymiar. Wytwarzane przez nas lustra na wymiar cechują się wyjątkową precyzją wykonania - posiadają idealny wymiar z dokładnością do 1mm.

Przygotowane lustra są odpowiednio zabezpieczane przed transportem do klienta. Odpowiednie zabezpieczenie gwarantuje, iż lustra na wymiar dotrą na miejsce w idealnym i nienaruszonym stanie. Dzięki temu montaż u klienta jest zawsze terminowy, a finalny efekt zgodny z oczekiwaniami klientów.

Dodano: 14-07-2018
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart