Szklane zabudowy czy warto je mieć u siebie w domu?

Szkło, które możemy spotkać w nowoczesnych wnętrzach stało się coraz bardziej popularne. W naszych domach możemy spotkać nie tylko stoły ze szklanym blatem czy szklane biurko, ale również szklane szafki wykonywane na specjalne zamówienie.

W sklepach mamy ogromny wybór szklanych stołów. Od stołów ze szklanym blatem, małych szklanych stolików kawowych poprzez stoły w całości wykonane ze szkła. Jeżeli chcemy odmienić nasze wnętrze, umieszczenie takie stołu na pewno je uszlachetni. Taki mebel nie tylko doda elegancji, ale będzie doskonale pasował do większości pomieszczeń, dlatego że szkło doskonale komponuje się zarówno z drewnem jak i innymi materiałami. 

 

zabudowy szklane


Najczęściej do jadali kupowane są stoły elementami metalowymi i blatem szklanym. Wbrew pozorom, szkło które wydaje się bardzo kruche, w rzeczywistości takie nie jest.  W tego typu stołach stosuje się szkło hartowane, dzięki czemu jest ono odporne na porysowanie lub stłuczenie. Nasze wnętrze zostanie również podkreślone poprzez umieszczenie w nim stolika kawowego wykonanego ze szkła.

Ogromna ich różnorodność i dostępność w sklepach sprawia, że czasem ciężko jest nam się na coś zdecydować. Jeśli jednak nie znajdziemy odpowiedniego modelu, który przypadnie nam do gustu, zawsze możemy wykonać go na zamówienie. Wtedy będziemy mieli pewność, że zamówiony stolik kawowy spełni w 100% nasze oczekiwania.

Stoli możemy tak naprawdę umieścić w każdym wnętrzu:

  • w sypialni jako szafkę nocną,
  • w korytarzu jako stolik na którym przechowujemy różnego rodzaju rzeczy jak np. klucze czy dokumenty.


Coraz częściej możemy spotkać się z  szafkami pod telewizor czy komodami wykonaniami w całości ze szkła. Co prawda pasują one do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, ale dodatkowo zastosowane oświetlenie nadaje im niepowtarzanego charakteru przez co nasze wnętrze wygląda imponująco.

Lekkość szkła i jego niesamowity wizualny charakter sprawia, że stoliki szklane będą doskonałą dekoracją zarówno luksusowego apartamentu, jak i małej kawalerki.

Dodano: 29-03-2020
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart