Szklany świat w Twoim domu

Firma Cienkusz to rodzinna firma, która oferuje najwyższej jakości wyroby szklane dla Klientów indywidualnych i firm. Oferujemy wysokiej jakości lustra na wymiar Warszawa, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach jak i domach. Ponadto wnętrza warto wyposażyć w nowoczesne panele szklane Warszawa, które nadadzą niepowytwarzanego charakteru każdemu wnętrzu. Dla Klientów, którzy posiadają pomieszczenie składające się z wielu kondygnacji przygotowaliśmy balustrady szklane Warszawa – idealnie zagospodarują Państwa klatkach schodowe, które staną się dekoracyjną częścią domu.

Nasz dzisiejszy wpis zaczniemy od odpowiedzi na pytanie: czy jest dla nas dom?

Jest to dość szerokie pytanie, na które odpowiedź na pewno nie będzie jednoznaczne. Natomiast większość odpowiedzi będzie zawierała takie sformułowania jak: oaza spokoju, miejsce odpoczynku, miejsce w którym czujemy się bezpiecznie.

Wspólny mianownik, który definiuje czym jest dom posłuży nam jako punt do dalszych rozważań, które będą skoncentrowane wokół szkła w naszych domach czy mieszkaniach. Dom to oaza spokoju, miejsce w którym chcemy wypocząć. Dlatego z pieczołowitą starannością dbamy o wystrój naszych wnętrz. To właśnie w domu spędzamy większość naszego czasu i chcemy sprawić, aby nasze cztery kąty były jak najbardziej przytulne.

 

szklarz Warszawa


Każdy projekt wnętrz czy to profesjonalny czy wykonywany samodzielnie rozpoczyna się od ogólnych ram. Rozpoczynamy od wyboru kolorystyki ścian, ogólnego rozmieszczenia mebli w pomieszczeniach. Dopiero później przychodzi czas na wybór konkretnych rozwiązań - tj. wybór drzwi do pomieszczeń. My proponujemy drzwi szklane, które posiadają znaczną przewagę estetyczną i funkcjonalną nad tradycyjnymi drzwiami z płyty MDF. Drzwi szklane są bardziej trwałe i mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto dowolny wybór przeszklenia sprawia, iż drzwi szklane mogą przybrać spersonalizowany i bardzo ciekawy charakter.

Kolejnym ważnym elementem pomieszczeń to dobór odpowiednich dodatków, które dopełniają całość - czyli tzw. „kropka nad i”. Pomocne będą szklane dodatki, które wzbogacą każde wnętrze. Wykorzystanie szkła w wystroju wnętrz znacznie ociepla pomieszczenia. Stosując lustra na wymiar możemy znacznie powiększyć i doświetlić aranżowane pomieszczenia. Doskonałym pomysłem na zaprojektowanie unikalnego wnętrza jest zastosowanie paneli szklanych z nadrukiem. Dzięki nim możemy przekształcić dowolną ścianę w unikalne arcydzieło, które nada głębi naszemu pomieszczeniu.

Szkło w domu kojarzy nam się przede wszystkim z łazienką! Jest to w 100% zrozumiałe. To właśnie w tym pomieszczeniu możemy spotkać najwięcej elementów szklanych. W łazience królują szklane kabiny prysznicowe, zabudowy szklane czy lustra. Również temu pomieszczeniu poświęcamy najwięcej czasu i energii podczas projektowania naszych wymarzonych wnętrz.

Dodano: 27-05-2020
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart