Szklany zawrót głowy w Twojej firmie

Nowoczesne i w 100% funkcjonalne pomieszczenia firmowe to w dobie XXI wieku standard. Obecnie poprzeczka związana z wymaganiami odnośnie aranżacji wnętrz jest ustawiona bardzo wysoko. Nie wystarczy już posiadać jakieś wnętrza firmowe!

Pomieszczenia firmowe to obecnie jeden z kluczowych elementów identyfikacji wizualnej firmy, który pośrednio wpływa na jej postrzeganie na globalnych czy lokalnych rynkach. Powiedzenie: „jak cie widzą tak cię piszą” jest w tym przypadku w 100% uzasadnione. Niezależnie czy mamy na myśli niewielkiej wielkości pomieszczenia firmowe kancelarii rachunkowej czy dużej firmy. Wystrój wnętrz jest naszą wizytówką i wpływa na spostrzeganie naszej firmy przez naszych kontrahentów.

Dobrze przemyślany projekt małej architektury jest szczególnie ważny w takich branżach jak: hotelarstwo oraz szeroko rozumiane usługi SPA czy BEAUTY. To właśnie odpowiedni wygląd wnętrz ma decydujący wpływ na wybór konkretnej firmy przez potencjalnych klientów.

 

szklarz, zabudowy szklane


Wiemy już, że wystrój wnętrz gra kluczową rolę w pozyskiwaniu klientów. Teraz należy zadać pytanie jak zadziwić naszych potencjalnych kontrahentów, którzy przekroczą nasze firmowe progi?

Należy szukać nieszablonowych rozwiązań, ciekawych połączeń materiałów i stylów. Z pomocą przychodzą szklane tafle, które wzbogacą wystrój każdego pomieszczenia. Szkło jest materiałem ponadczasowym, które idealnie komponuje się z innymi komponentami małej architektury. Ponadto szkło można zastosować w praktycznie każdej aranżacji wnętrz.

 

zabudowy szklane


Typowym zastosowaniem szkła są oczywiście wszelkiego rodzaju lustra na wymiar, które można zastosować nie tylko w firmowych łazienkach. Lustra na wymiar doskonale sprawdzają się również w innych pomieszczeniach firmowych. Zastosowanie luster na wymiar po pierwsze powiększa optycznie pomieszczenia, po drugie daje szerokie możliwości projektowe, które umożliwiają zastosowanie ciekawych połączeń z innymi materiałami budowlanymi. Tafle luster na wymiar odbijają promienie słońca, dzięki temu możemy uzyskać również ciekawe efekty świetlne w pomieszczeniach biurowych.

Zabudowy szklane to chyba jeden z najczęściej występujących elementów aranżacji wnętrz w nowoczesnych pomieszczeniach firmowych. Coraz częściej szklane ścianki zastępują tradycyjne ściany działowe. Zastosowanie technologii szklanej niesie ze sobą wiele zalet. Po pierwsze ścianki szklane są znacznie szybsze w montażu. Po drugie zastosowanie tafli szklanej znacznie wzbogaca walory estetyczne aranżowanych pomieszczeń. Zastosowane szkło może również przybrać różne barwy oraz różne stopnie przepuszczalności światła. Dzięki mnogości dostępnych rozwiązań, jesteśmy wstanie dostosować zabudowy szklane do potrzeb każdego z pomieszczeń w firmie.

Dodano: 26-02-2022
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart