Szkło na tarasie i balkonie

Firma Cienkusz to rodzinna firma, która oferuje najwyższej jakości wyroby szklane dla Klientów indywidualnych i firm. Oferujemy wysokiej jakości lustra na wymiar Warszawa, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach jak i domach. Ponadto wnętrza warto wyposażyć w nowoczesne panele szklane Warszawa, które nadadzą niepowytwarzanego charakteru każdemu wnętrzu. Dla Klientów, którzy posiadają pomieszczenie składające się z wielu kondygnacji przygotowaliśmy balustrady szklane Warszawa – idealnie zagospodarują Państwa klatkach schodowe, które staną się dekoracyjną częścią domu.

Szkło to materiał ponadczasowy, który można wykorzystać praktycznie w każdym projekcie architektonicznym. Szklarz znajdzie zatrudnienie zarówno przy pracach w wewnątrz pomieszczeń domowych oraz na zewnątrz domu.

 

zabudowy szklane


Dobrze przemyślany projekt domu nie kończy się wyłącznie na aranżacji wewnętrznych pomieszczeń. Powinien również obejmować kompleksową aranżację powierzchni zielonych, które otaczają dom oraz tarasów i balkonów.

To właśnie kompleksowe myślenie o aranżacji sprawia, iż dom staje się oazą spokoju. Większość z nas decyduje się na budowę domu z kilku powodów:

  • chęć posiadania ogrodu,
  • nie posiadanie bezpośrednich sąsiadów tak jak w budownictwie wielorodzinnym,
  • pragnienie zaznania spokoju i relaksu w domowym zaciszu.

To właśnie te kryteria determinują naszą chęć do posiadania wymarzonego domu, w którym może odpocząć cała rodzina. Po długim tygodniu pracy, każdy z nas marzy o chwili relaksu w domowym zaciszu. Idealnie do tego sprawdzi się odpowiednio zaprojektowany taras, który będzie miejscem relaksu dla całej rodziny.

Projektując przydomowy taras trzeba zadbać o kilka ważny kwestii. Pierwsza z nich to jego odpowiednia wielkość. Taras powinien być odpowiednio duży, aby pomieścić meble ogrodowe. Sugerowana wielkość tarasu to minimum 20m2. Czym większy taras tym większa możliwość doboru mebli ogrodowych. Obecnie standardem jest posiadanie stołu, krzeseł czy leżaków. Oprócz ustawienia samych mebli ważna jest jeszcze dostępna przestrzeń na swobodne przemieszczanie.

 

zabudowy szklane - odpowiednie szkło


Druga istotna kwestia to zapewnienie odpowiednich warunków na tarasie. Powinniśmy go zabezpieczyć od wiatru, słońca czy deszczu. I właśnie w tym miejscu pomocne będą zabudowy szklane, które doskonale osłonią nas od deszczu czy wiatru. Osłona tarasu od wiatru to nie tylko komfort domowników, to również zabezpieczenie mebli przed wiatrem. Nagłe podmuchy wiatru mogą bez większych przeszkód poprzewracać meble tarasowe. Również zastosowanie szklanego zadaszenia niesie za sobą wiele zalet. Pierwsza to oczywiście ochronna przed deszczem i słońcem. Dzięki zastosowaniu szkła o odpowiednich właściwościach możemy zapewnić komfortowe warunki na tarasie.

Szkło można również zastosować jaku wykończenie balkonów. Idealnym rozwiązaniem są barierki ze stali nierdzewnej, które są połączone ze szkłem. Takie rozwiązanie jest funkcjonalne, bezpieczne i bardzo ciekawe wizualnie.

 

szklany balkon

Dodano: 10-06-2020
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart