Szkło w firmie

Lokal firmowy, nawet ten najmniejszy, to wizytówka każdego przedsiębiorcy. Jest to miejsce, w którym przyjmujemy naszych kontrahentów. Dlatego nie ma w tym nic dziwnego, iż pragniemy go zaprojektować z szczególną starannością o każdy detal.

Jeśli decydujemy się na usługi profesjonalnych projektantów wnętrz to zazwyczaj w każdej aranżacji pomieszczeń znajdziemy szklane elementy. Wykorzystanie szkła w firmie daje same wymierne efekty. Przede wszystkim należą do nich efekty wizualne. Szkło jest materiałem, który jest postrzegany, jako czysty i ekskluzywny. Dlatego jest on tak chętnie wykorzystywany w różnego rodzaju gabinetach lekarskich i kosmetycznych.

 

 Wykorzystanie szkła do budowy meblościanek to pomysł, który idealnie sprawdzi się do wyeksponowania drogich kosmetyków. Równie często tego rodzaju rozwiązania można spotkać w salonach jubilerskich. Odpowiednio podświetlone szkło umożliwia jeszcze lepszą prezentację produktu.

Drugi, bardzo popularny sposób na wykorzystanie szkła w firmie to wszelkiego rodzaju ścianki szklane. Są one stosowane w pomieszczeniach typu Open Space. Dzięki nim możemy wydzielić pokoje biurowe, sale konferencyjne czy inne pomieszczenia pracownicze. Dzięki ściankom szklanym lokal firmowy nabiera bardzo ciekawego wyglądu. Szkło idealnie łączy się ze stalą.

 

 


Trzeci miejsce, w którym doskonale sprawdzi się szkło to klatki schodowe. Szkło może zostać wykorzystane do budowy schodów lub szklanych barierek.

 

Dodano: 25-06-2018
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart