Zabudowy szklane na przykładzie łazienki

Firma Cienkusz to rodzinna firma, która oferuje najwyższej jakości wyroby szklane dla Klientów indywidualnych i firm. Oferujemy wysokiej jakości lustra na wymiar Warszawa, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach jak i domach. Ponadto wnętrza warto wyposażyć w nowoczesne panele szklane Warszawa, które nadadzą niepowytwarzanego charakteru każdemu wnętrzu. Dla Klientów, którzy posiadają pomieszczenie składające się z wielu kondygnacji przygotowaliśmy balustrady szklane Warszawa – idealnie zagospodarują Państwa klatkach schodowe, które staną się dekoracyjną częścią domu.

Łazienka w każdym domu to wręcz miejsce kultowe, zwłaszcza podczas przygotowania planu remontu. To właśnie na zaprojektowanie tego pomieszczenia poświęcamy najwięcej uwagi i czasu!

Czemu tak się dzieje?

Chyba nikt tak do końca nie zna odpowiedzi na to pytanie. Można próbować się dopatrywać kilku aspektu tego stanu rzeczy, lecz żaden z nich nie potwierdza w 100% faktu, iż łazienka to najważniejsze pomieszczenie podczas remontu. No dobrze, prawie najważniejsze pomieszczenie, które czasami ustępuje miejsca kuchni. 

 

łazienka w Warszawie


Natomiast projektując łazienkę mamy wiele możliwości jej aranżacji. Mnogość dostępnych rozwiązań na rynku sprawia, iż w pewnym momencie pojawia się problem z wybraniem najlepszego rozwiązania. Mając świadomość, iż wiele dostępnych rozwiązań może się u nas sprawdzić nie wiemy, które będzie najlepsze dla nas.

Aby ułatwić wybór należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • jaka jest liczba domowników,
  • czy w rodzinie są osoby w podeszłym wieku,
  • czy lubimy długie kąpiele czy może preferujemy szybki prysznic.


Odpowiedzi na powyższe pytania znacznie ułatwią wybór. Jeśli w domu mieszka wieloosobowa rodzina to należy postawić raczej na kabinę prysznicową. Szczególnie jeśli posiadamy tylko jedną łazienkę. Zastosowanie prysznica znacznie skróci czas przypadający na korzystanie z łazienki przez jedną osobę. Polecamy zabudowy szklane na wymiar, które w pełni wykorzystają dostępne miejsce w łazience. Zastosowanie kabin prysznicowych na wymiar niesie za sobą wiele atutów. Po pierwsze to dowolny kształt i wymiar. Można je zastosować w łazienkach ze spadami, gdzie nie ma pełnych wysokości ścian. Ponadto ponad gabarytowa kabina prysznicowa może zostać zaopatrzona w różnego rodzaju akcesoria: szklane pułki, drewniane siedzisko, lustro na wymiar, itp.
 

kabina prysznicowa na wymiar

 

Zastosowanie zabudowy szklanej sprawdzi się również w przypadku osób starszych, u których motoryka ruchowa jest znacznie słabsza niż u ludzi młodych. Zabudowa szklana na wymiar z wygodnym siedziskiem i odpowiednimi uchwytami znacznie ułatwi korzystanie z kabiny prysznicowej seniorom.

A co z osobami, które lubią długie kąpiele. Na rynku możemy spotkać hybrydy kabin prysznicowych i wanien. Jest to rozwiązanie, które nie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Większość tego typu produktów produkowanych jest w Chinach.

Dodano: 09-06-2020
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart