Zalety przesuwnych drzwi szklanych

W ostatnim czasie drzwi szklane o profilu przesuwnym zyskują coraz szerszą rzeszę miłośników. Coraz większa liczba zapytań odnośnie przesuwnych drzwi szklanych może być spowodowana wieloma czynnikami.

Dlaczego tak się dzieje? Czym drzwi szklane wyróżniają się na tle innych drzwi?

Po pierwsze należy zauważyć niezwykle atrakcyjny wygląd, jakim poszczycić mogą się drzwi szklane, a dzięki któremu oferują zupełnie nowe możliwości aranżacji wnętrz. Szkło jest znanym i sprawdzonym materiałem, które nadaję pomieszczeniom indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Druga charakterystyczna cecha drzwi szklanych to niezwykła  wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Drzwi szklane wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 10 mm. Odpowiednia obróbka termiczna jest gwarancją mocnego i trwałego materiału. Dzięki temu drzwi szklane są znacznie praktyczniejsze w użytkowaniu niż ich tradycyjne odpowiedniki. Szkło jest nie tylko modnym i atrakcyjnym materiałem konstrukcyjnym, ale również bardzo bezpiecznym. Tak więc przesuwne drzwi szklane są odporne na uderzenia oraz oddziaływanie zmiennych temperatur i wilgoci. Szkło nie ulegnie wypaczeniu pod wpływem wilgoci czy zmian temperatur. Kolejną zaletą przesuwnych drzwi szklanych jest ich niezwykła praktyczność. Moduł przesuwny daje wiele możliwości, w tym najważniejsza z nich to oszczędność miejsca.

 

przesuwne drzwi szklane


Przesuwne drzwi szklane nie wymagają wiele przestrzeni, która jest niezbędna do otwierania standardowych drzwi. Dzięki temu posiadamy znacznie większy wachlarz możliwości aranżacji wnętrza.

Przesuwne drzwi szklane idealnie sprawdzą się w małych pomieszczeniach, w których każdy centymetr przestrzeni jest na wagę złota. Przesuwny moduł znacznie zwiększa ustawność pomieszczeń, gdyż nie trzeba zostawiać miejsca na otwierane tradycyjne drzwi.

 

drzwi szklane Warszawa


Co więcej, drzwi szklane rozjaśniają pomieszczenia oraz optycznie je powiększają. Warto zastosować drzwi szklane w miejscach, w których ilość naturalnego światła jest ograniczona. Idealnie nadają się do każdego typu wnętrza! Począwszy od kuchni przez salon i sypialnię, aż do łazienki. Drzwi szklane podkreślą stylistykę, nadając przestrzeniom niepowtarzalnego charakteru - zwłaszcza jeśli zastosujemy drzwi szklane z odpowiednimi nadrukami na szkle.

Dodano: 05-05-2019
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart