Nowoczesne lokal firmowy

Zastosowanie szkła w firmie nie powinna już dziwić. Natomiast w wielu przypadkach sprowadza się wyłącznie do zastosowana luster lub elementów ozdobnych, które są wykonane ze szkła.

Natomiast szkło można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów, które idealnie sprawdzają się w nowoczesnych lokalach biurowych.

Pierwszy z nich to drzwi szklane, które idealnie nadają się do firmy. Drzwi szklane są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań, które bazują na płycie MDF i fornirowej okleinie. Drzwi szklane w porównaniu z tradycyjnym odpowiednikiem są znacznie wytrzymalsze na uszkodzenia mechaniczne. Okleina wykonana z forniru jest podatna na uszkodzenia i różnego rodzaju przetarcia. Zwłaszcza na rogach drzwi. Pod okleiną jest płyta MDF, która jest wykonana z innego koloru. Dlatego tradycyjne drzwi po kilku latach nie prezentują się tak okazale.

 

drzwi szklane Warszawa

 

montaż drzwi szklanych w Warszawie

 

drzwi szklane - detale

 

zamek do drzwi szklanych

 

Natomiast drzwi szklane są wykonana w całości ze szkła, które nie jest podatne drobne uszkodzenia mechaniczne. Tak, więc drzwi szklane są idealnym wyborem do lokalu firmowego. Szczególnie, iż będą często używane i narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Szkło w firmie można wykorzystać również jako ścianki szklane, które oddzielają poszczególne pomieszczenia. Przykład ich zastosowania prezentują poniższe zdjęcia.
 

montaż przeszklenia

 

Warszawa - szklarz przy pracy

 

montaż paneli szklanych


Zastosowanie szkła do oddzielenia pomieszczeń niesie wiele zalet. Pierwsza z nich to oczywiście walory estetyczne. Natomiast zastosowanie szkła umożliwia lepszą prezentację oferty danej firmy. Klienci odwiedzający lokal firmowy, w którym stosowane są ścianki szklane, mają możliwość obserwacji pracowników. Dzięki temu osiągamy efekt marketingowy, który umożliwia łatwiejsze zawieranie umów z potencjalnymi klientami. Odwiedzające osoby mają wrażenie transparentności firmy, która nie ma niczego do ukrycia przed swoimi klientami.

W prezentowanej realizacji drzwi szklane zostały wykonane ze szkła hartowanego o grubości 8mm. Drzwi szklane zostały zamontowane bez ościeżnic na zawiasach z samodomykiem. Uzupełnieniem całości są zamki z wkładką Yale (czyli zamykane na klucz).

Przeszklenia między pomieszczeniami zostały wykonane ze szkła laminowanego 4.4.1, które zostało zamontowane na dyskretnych profilach aluminiowych. Wysokość profilu to tylko 25mm!

Dodano: 14-07-2018
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart