biuro@cienkusz.com.pl
+48 602 159 897

Nowoczesne lokal firmowy

Zastosowanie szkła w firmie nie powinna już dziwić. Natomiast w wielu przypadkach sprowadza się wyłącznie do zastosowana luster lub elementów ozdobnych, które są wykonane ze szkła.

Natomiast szkło można wykorzystać na wiele ciekawych sposobów, które idealnie sprawdzają się w nowoczesnych lokalach biurowych.

Pierwszy z nich to drzwi szklane, które idealnie nadają się do firmy. Drzwi szklane są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań, które bazują na płycie MDF i fornirowej okleinie. Drzwi szklane w porównaniu z tradycyjnym odpowiednikiem są znacznie wytrzymalsze na uszkodzenia mechaniczne. Okleina wykonana z forniru jest podatna na uszkodzenia i różnego rodzaju przetarcia. Zwłaszcza na rogach drzwi. Pod okleiną jest płyta MDF, która jest wykonana z innego koloru. Dlatego tradycyjne drzwi po kilku latach nie prezentują się tak okazale.

 

drzwi szklane Warszawa

 

montaż drzwi szklanych w Warszawie

 

drzwi szklane - detale

 

zamek do drzwi szklanych

 

Natomiast drzwi szklane są wykonana w całości ze szkła, które nie jest podatne drobne uszkodzenia mechaniczne. Tak, więc drzwi szklane są idealnym wyborem do lokalu firmowego. Szczególnie, iż będą często używane i narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Szkło w firmie można wykorzystać również jako ścianki szklane, które oddzielają poszczególne pomieszczenia. Przykład ich zastosowania prezentują poniższe zdjęcia.
 

montaż przeszklenia

 

Warszawa - szklarz przy pracy

 

montaż paneli szklanych


Zastosowanie szkła do oddzielenia pomieszczeń niesie wiele zalet. Pierwsza z nich to oczywiście walory estetyczne. Natomiast zastosowanie szkła umożliwia lepszą prezentację oferty danej firmy. Klienci odwiedzający lokal firmowy, w którym stosowane są ścianki szklane, mają możliwość obserwacji pracowników. Dzięki temu osiągamy efekt marketingowy, który umożliwia łatwiejsze zawieranie umów z potencjalnymi klientami. Odwiedzające osoby mają wrażenie transparentności firmy, która nie ma niczego do ukrycia przed swoimi klientami.

W prezentowanej realizacji drzwi szklane zostały wykonane ze szkła hartowanego o grubości 8mm. Drzwi szklane zostały zamontowane bez ościeżnic na zawiasach z samodomykiem. Uzupełnieniem całości są zamki z wkładką Yale (czyli zamykane na klucz).

Przeszklenia między pomieszczeniami zostały wykonane ze szkła laminowanego 4.4.1, które zostało zamontowane na dyskretnych profilach aluminiowych. Wysokość profilu to tylko 25mm!

Dodano: 14-07-2018
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

kabiny prysznicowe Warszawa
lustra na zamówienie Warszawa
panele szklane do kuchnii Warszawa
grafika na szkle Warszawa
"Zakład Szklarski" S.C. Jerzy Cienkusz Beata Cienkusz
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie: Devilart