Szklarz on-line

Sprzedaż internetowa z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Według najnowszy statystyk już co 2 osoba finalizuje zakupy przez Internet. Oprócz tradycyjnych produktów takich jak kosmetyki, ubrania czy AGD, możemy również kupić usługi spersonalizowane jak np. szklane meble na wymiar czy spersonalizowane materiały reklamowe. Często również możemy spotkać się z ogłoszeniami firm sprzątających czy ogrodniczych, które pomogą nam w codziennych pracach. Gama usług jakie oferuje nam Internet jest nieograniczona, a my coraz częściej chętnie z nich korzystamy.

 

szklarz

 

Co możemy zamówić przez Internet u szklarza?

 

Szyby szklane – szkło float - zwykłe szkło o lekko zielonkawym zabarwieniu spotykane na każdym kroku. Jego główna cecha jest idealna przejrzystość i gładkość powierzchni. Możemy wybrać szkło o różnych dostępnych grubościach: 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 19mm, które zostanie precyzyjne wycięte na wymiar przez nas podany.

 

Szkło VSG – są to dwie tafle szkła float połączone ze sobą w procesie laminowania.

 

Szkło ESG - inaczej szkło bezpieczne, które otrzymuje się je poprzez hartowanie tafli szkła float. Coraz częściej jest ono wykorzystywane w prywatnych domach jak np. szkło w balustradach szklanych.

 

Meble szklane na wymiar - tutaj wystarczy podać odpowiednie wymiary np. szafy, wpisać na stronie aby otrzymać wycenę. Firma przygotuje nam idealnie wycięte tafle szkła, które możemy samemu zamontować u siebie w domu. Jest to opcja znacznie tańsza, jednak musimy pamiętać, ze wymaga to od nas pewnych umiejętności i sprzętu. Jeżeli nie chcemy sami podejmować się tego typu prac, możemy zamówić usługę z montażem.

 

Stoliki szklane - nowoczesne lub z elementami łączonymi również możemy zamówić bezpośrednio przez stronę u szklarza lub telefonicznie. Wystarczy podesłać zdjęcie i wymiary, a dostaniemy wycenę. Jeżeli wszystko nam odpowiada pozostaje nam tylko czekać na kuriera lub transport firmy.

 

Szklarz to już nie zawód, który odchodzi w niepamięć. Zawód ten coraz bardziej zyskuje na rozgłosie dlatego, że szkło jest coraz bardziej popularne i modne. Minimalistyczne wnętrza czy chęć powiększenia pomieszczenia za pomocą lustra to coraz częściej stosowane zabiegi stylistyczne.

Dodano: 08-05-2021
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart