Szkło dekoracyjne do salonów SPA

Coraz częściej gabinety odnowy biologicznej, hotele zachęcają nas nie tylko szeroką gamą oferowanych usług, ale i nowoczesnym wnętrzem wykonanym w bardzo wielu przypadkach ze szkła. Nie od dziś wiadomo, ze elementy szklane nie tylko nadają każdemu pomieszczeniu charakteru i wdzięku ale również są bardzo funkcjonalne.

 

szkło dekoracyjne


Obecnie na rynku możemy wybierać spośród szerokiej gamy mebli szklanych!

  1. Stolik przy którym możemy napić się kawy podczas oczekiwania na zabieg może być wykonany w całości ze szkła lub posiadać szklany blat najczęściej ulokowany na aluminiowych albo drewnianych nogach.
  2. Gabloty z kosmetykami, doskonale podkreślają ustawione w nich produkty. Taka szklana szafka może również zawierać oświetlenie, dzięki czemu szybciej przyciąga wzrok potencjalnych klientów, którzy mogą dokonać zakupu eksponowanych produktów.
  3. Gięta ściana ze szkła artystycznego nie tylko nada charakteru naszemu salonowi, ale może również pełnić funkcję szklanej przegrody, która oddziela poszczególne pomieszczenia.
  4. Szklane logo, które na pewno podkreśli wizerunek naszego salonu. Logo ze szkła możemy powiesić i podświetlić, ale również wygrawerować na szklanej ladzie recepcyjnej.
  5. Lustro, które sprawdza się idealnie w małych recepcjach. Elementy szklane powieszone na ścianie optycznie powiększają hol i rozjaśniają pomieszczenie.
  6. Podłogi ze szkła - nie są one jeszcze tak popularne jak np. ścianki szklane. Nie mniej jednak możemy się z nimi spotkać w coraz większej liczbie miejsc w Polsce. Podłoga szklane w nowoczesnym salonie to idealne rozwiązanie, które idealnie skomponuje się z pozostałym wystrojem wnętrz. Szkło zamiast tradycyjnej podłogi daje niesamowity efekt. Ludzie chodzący po szklanej podłodze doznają niezwykłych doznań i odczuć – jakby unosili się w powietrzu.
  7. Drzwi szklane to kolejny bardzo populary element stosowany często w nowoczesnych salonach Spa. Jak już wiemy, przeważnie jest stosowane szkło matowe, aby klient cieszył się prywatnością w czasie wykonywanego zabiegu.

drzwi szklane

 

Każdy z wymienionych elementów idealnie pasuje do nowoczesnego salonu kosmetycznego czy hotelu. Szkło łączymy się idealnie z drewnem i stalą nierdzewną. Meble szklane są uniwersalnym elementem wyposażenia, doskonale wkomponują się w każde wnętrze: tradycyjne i nowoczesne.

Dodano: 27-09-2019
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart