Zdjęcie z wakacji na panelach szklanych

Zastanawiasz się czym wykończyć ścianę nad blatem w kuchni?

 

Istniej wiele rozwiązań: od płytek, tapet czy może zwykła farba. Jednak to wszystko wydaje się być pospolite i nudne. Nieoczekiwanym rozwiązaniem są panele szklane. Mogą one mieć różne, ciekawe rozwiązania: od pamiątkowej fotografii z wakacji, ulubione zdjęcie np. potrawy czy wokalisty. W takiej opcji panele szklane, cieszą się coraz większą popularnością.

Skąd pozyskać zjecie do paneli szklanych?

 


Nasza firma posiada bazę zdjęć, która jest dostępna dla naszych klientów. Można również skorzystać z internetowych banków zdjęć (ilość zdjęć jest naprawdę ogromna), które oferują ciekawe fotografie.

Zastosowanie paneli szklanych

Najczęściej możemy spotkać je w kuchni między blatem, a szafkami wiszącymi. Jednak często też montuje się panele szklane w łazienkach, na basenach czy saunach. Tworzą one idealnie gładką i twardą powierzchnię, która ściśle przylega do ścian. Są bardzo odporne na czynniki zewnętrze, tłuszcz i dość łatwo można je utrzymać je czystości. Można je również montować jako element dekoracyjny w szafach dla dzieci. Ulubiona postać z bajki na panelach szklanych z pewnością przypadnie im go gustu.

 


Jakie panele wybrać?

Jeśli zdecydujemy się na szkło, będziemy mieli w czym wybierać. Nasza firma oprócz różnych kolorów i kształtów oferują połączenie rozmaitych technik, dających oryginalne efekty.

  1. Szkło przeźroczyste, bezbarwne, gładkie bez żadnych wzorów. Takie rozwiązanie sprawdzi się np. w starym budownictwie, gdzie na ścianach znajdują się elementy, które chcemy aby były widoczne jako tło: drewno czy cegły.
  2. Interesującym  rozwiązaniem są panele szklane z przedmiotów przestrzennych – samochodów czy np. budynków. Wybór takiego rozwiązania daje oryginalny efekt wizualny.
  3. Jeszcze innym rozwiązaniem jest szkło kolorowe, które ma mocne, intensywne jaskrawe barwy. Dla zwolenników mniej odważnej kolorystyki możemy zaproponować odcienie delikatnych pasteli oraz wypuklenia i wklęśnięcie dzięki którym panele szklane wyglądają bardzo realistycznie.

Zastosowanie szkła jako dekoracji w w ostatnich latach znacząco wzrosło i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przy remoncie lub odświeżeniu wnętrza warto go wziąć pod uwagę.

Dodano: 07-12-2018
wszystkie wpisy

Wybrane usługi

Zakład Szklarski Jerzy Cienkusz, Beata Cienkusz, Patryk Cienkusz S.C.
Wojcieszyn, ul. Warszawska 706
05-082 Stare Babice
NIP 118-159-08-55
tel: 602 159 897
e-mail: biuro@cienkusz.com.pl
ZAPRASZAMY:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Obszar działania:
województwo mazowieckie,
miasto stołeczne Warszawa
Wykonanie strony WWW: Devilart